Pani Dyrektor, jak ocenia Pani współprace ze Stowarzyszeniem „Współistnienie”/Centrum ?

Bardzo dobrze nam się razem współpracuje, pracownicy Stowarzyszenia /Centrum są bardzo pomocni  w załatwianiu wszelkich formalności. Zachęcam uczestników Centrum Integracji Społecznej by nie bali się uczestniczyć w praktykach zawodowych u pracodawcy, ponieważ daje im to możliwości rozwoju, a pracodawców by dali szansę uczestnikom Centrum wrócić na rynek pracy, pomóc im się reaktywować.

 

Jak ocenia Pani, Panią Dorotę jako pracownika?

Na początku praktyk zawodowych była nieśmiała, trochę przestraszona, ale po wdrożeniu się w rytm i charakter pracy odnalazła się i jest osobą zorganizowaną i  dobrze wywiązującą się ze swoich obowiązków. Poświęcony czas i wiedza u Pani Doroty procentuje. Widzimy dalszą współpracę z Panią Dorotą w Hoteliku.

Na zdjęciu od prawej Dyrektor Hoteliku Słowiańskiego Pani Jolanta Kaliszewska oraz uczestniczka Centrum Integracji Społecznej Dorota Zielińska.

 

 

Pani Doroto, jak ocenia Pani praktyki zawodowe w Hoteliku?

Jestem bardzo zadowolona z praktyk w Hoteliku, panuje tu miła atmosfera, zespół jest zgrany, a Pani Dyrektor jest bardzo wyrozumiała i przystępna.

Na zdjęciu od prawej szef kuchni w Hoteliku Słowiańskim oraz uczestniczka Centrum Integracji Społecznej Dorota Zielińska.

 

 

116-hotelik-slowianski.jpg118-hotelik-slowianski.jpghotel-9.jpg122-hotelik-slowianski.jpghotel-8.jpg128-hotelik-slowianski.jpg123-hotelik-slowianski.jpgrestauracja-7.jpg